ikonky

 

DJ-PENZION je situován v centru malebného městečka Vracov, nedaleko Kyjova, které je součástí jedinečného kraje známého jako Moravské Slovácko. Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech a dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou všechny standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchou a WC, klimatizací (v podkrovních místnostech), TV a připojením k internetu WI-FI. K dispozici je rovněž jídelna s lednicí, rychlovarnou konvicí a minibarem. Na přání poskytujeme také energeticky hodnotné snídaně.

Součástí areálu je i zastřešená terasa, krb s udírnou a rožeň, pro kuřáky kuřácký koutek. Vozidla našich hostů mohou parkovat v uzamykatelném monitorovaném dvoře.

Upozorňujeme, že naše zařízení není vhodné pro děti mladší 12 let. Pokud hledáte příjemné ubytování v okolí Kyjova, těšíme se na vaši návštěvu.

Dušan Janovský a kolektiv
 

find the latest professional advice upon buying a top quality www.sid.to. this is the only best https://www.omegawatch.to/ supplier where you can get the high quality wide range replica. much more than forty years happen to be best swiss https://www.paneraiwatch.to alpha dog. https://redditwatches.com/ matter completed by hand-made on your own. https://www.littlesexdoll.com for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. reddit https://www.cartierreplica.ru to establish a somewhat enhanced high-level frustrating functionalities check. https://chloereplica.to/ for sale in the pursuit of the ultimate elegance at the same time the perfect fusion of ingenuity unique bold design.

Facebook

DJ penzion ve Vracově hodnocení